Úvod

Mgr. Markéta Černoušková

Terapeut, certifikovaný lektor

  • Životní mapy® pro děti i dospělé
  • Neduální terapie

Nově na Václavském náměstí

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Mark%C3%A9ta-%C4%8C-na-schodech-o%C5%99%C3%ADz-6-992x1024.jpg.

Jste nespokojeni se svým životem? Máte problémy s dětmi? Opakují se vám nepříjemné věci a události? Trápí vás nízké sebevědomí nebo deprese? Přitahujete si neustále ty nesprávné partnery? Vyzkoušejte terapii, která jde opravdu až k samotným kořenům problémů a ihned podává výstupy a návody, jak problémy řešit. Životní mapy® jsou výjimečnou projektivní, diagnostickou a terapeutickou metodou pro děti i dospělé. V kombinaci s technikami gestaltu a neduální terapie jsou výsledky rychlé a ohromující, dostavují se během několika měsíců.

V čem může pomoci Dětská životní mapa®?

Rychle diagnostikuje to, co se děje uvnitř dítěte * Pomáhá řešit problémy ve škole nebo  rodině *Včas pomůže objevit a řešit možné budoucí nebo aktuální směřování dítěte k různým závislostem * Tápete-li ve výchově, můžete se přesvědčit, zda na dítě nepřenášíte vlastní nezpracovaná traumata * Pomůže vaše dítě připravit na chystanou životní změnu (rozvod, stěhování atd.) * Vidíte, že vaše dítě něco trápí, ale nechce nebo nemůže se vám svěřit? * Zlepšíte vzájemnou komunikaci* Lépe porozumíte vnitřnímu světu svého dítěte. • Chcete změnit své postoje a přístup k výchově?

Při práci s odborníkem Životních map® dítě maluje, povídá si a je provázeno procesem, který má svou konkrétní metodiku. * V průběhu tohoto procesu vzniká diagnostika s konkrétními výstupy pro rodiče.  Dítě celému procesu rozumí, má z něho dobrý pocit a vidí, že mu je dávána plná pozornost v celém průběhu a není opomíjeno ani při výstupu rodiči. Metoda je určena pro děti již od 3 let. Jakmile je dítě schopné komunikovat (souvisle mluvit) a alespoň trochu kreslit, je možné s ním absolvovat Životní mapu. Pro dítě je nezátěžová a ve výsledku velmi rychlá.

Co lze řešit Životní mapou®  pro dospělé:

Nenaplněný osobní potenciál  * Traumata z dětství, pocity neštěstí * Sklony k sebedestruktivnímu chování * Zacyklení v myšlení a pocitech * Problémy s rozhodováním a limity * Jak se v sobě vyznat a lépe si porozumět * ¨Problémy s přijetím a sebehodnotou * Prevence a řešení závislostí * Partnerské neshody * Máte pocit, že se Vám pořád dokola v životě opakují nevyhovující situace? * Vidíte, že s některými lidmi se dobře domluvíte a s jinými ne a ne si porozumět? * Cítíte, že si sebou pořád nesete pomyslný batoh zátěží? * Potřebujete nastavit proces vedoucí k potřebné změně?

Při práci s odborníkem Životních map® se dospělý při malování své mapy vrací do určitého věku a je provázen procesem, který má svou konkrétní metodiku. * V průběhu tohoto procesu vzniká diagnostika s konkrétními výstupy a praktickými radami, které jsou pak srozumitelně a jasně komunikovány.